Inkubator

Hydropress Serwis sp. z o. o. dążąc do ciągłego rozwoju technologii wykorzystywanej w myjniach samochodowych HYDROPRESS, w 2017 roku rozpoczął współpracę biznesową z inkubatorem technologicznym, który z sukcesem zrealizował niemal 50 projektów inwestycyjnych na łączną kwotę ponad 40 mln złotych.

Inkubator posiada ogromne doświadczenie w rozwoju projektów typu start-up, rozwój oraz restrukturyzacja a także wyjście realizując je na terenie Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, USA czy Republiki Czeskiej. Współpraca biznesowa obu podmiotów pozwoli na efektywne połączenie i wykorzystanie technicznej wiedzy specjalistów tworzących markę HYDROPRESS wraz z ogromnym doświadczeniem inwestycyjnym inkubatora.

Cele i założenia

Celem współpracy, jest rozwój "SmartSpots" rozumianych jako maksymalizacja wykorzystania przestrzeni myjni oraz w ich bezpośredniego sąsiedztwa, aby oferowane tam usługi i produktu przyczyniały się do zwiększania strumienia ludzi i pojazdów a przez to do zwiększenia intensyfikacji wykorzystania samej myjni oraz nieruchomości na której myjnia ta jest posadowiona.

Nasze działania skupiamy także na ciągłym poszukiwaniu nowych innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą efektywność ekonomiczną inwestycji poprzez obniżkę kosztów operacyjnych jak również uatrakcyjnienie oferty naszych klientów.

Kogo poszukujemy?

W trybie ciągłym poszukujemy atrakcyjnych projektów, które można rozwijać w oparciu o posiadane przez nas zasoby. Jesteśmy zainteresowani pomysłem już na bardzo wstępnym jego etapie. Nasze wsparcie to m.in. inwestycja kapitałowa, doradztwo w każdym aspekcie działania, pomoc w komercjalizacji projektu, dostęp do zaplecza produkcyjnego oraz kanałów sprzedażowych.

W szczególności interesują na następujące obszary tematyczne:

  • Ochrona wody i energii
  • Mikro - OZE
  • Technologie IT skierowane do klientów i użytkowników myjni samochodowych
  • Inne produkty oraz usług, które wdrożyć w oparciu o sieć myjni/ lokalizacji

Zgłoś swój projekt

W trybie ciągłym poszukujemy atrakcyjnych pojektów. Gwarantujemy pełną poufność Państwa danych i zgłaszanego pomysłu.

Załącznik projektu może zostać wysłany mailem na adres: kontakt@aer-vc.com