Kilka słów o firmie

Hydropress sp. z o.o. to czołowy polski producent bezdotykowych myjni samochodowych odnoszący sukcesy w branży hydrauliki siłowej od 2005 roku. Spółka utrzymuje wieloletnią pozycję leadera wśród dostarczanych urządzeń na rynku Europy Środkowo - Wschodniej, oferując swoim klientom autorski produkt w postaci zaawansowanej technologii ekologicznego i bezdotykowego mycia pojazdów.

Blisko 200 realizacji

W ciągu wieloletniej działalności Hydropress dostarczył na rynek bezdotykowych myjni samoobsługowych ponad 180 obiektów zlokalizowanych w ponad 100 miastach Polski oraz na terenie Republiki Czeskiej, Ukrainy i Rosji.
Długoletnia współpraca biznesowa oraz zdobyte doświadczenie umożliwiło efektywny rozwój międzynarodowej sieci myjni samoobsługowych pod marką Auto-Spa, wyposażonych w technologię mycia Hydropress, w sąsiedztwie marketów Tesco Polska, Tesco Republika Czeska, POLOmarket Polska, Penny Market Czechy oraz przy stacjach benzynowych PKN Orlen.

Globalny zasięg

Sukcesywna i konsekwentna realizacja strategi biznesowej Hydropress pozwala na efektywne negocjacje biznesowe z rozpoznawalnymi, światowymi partnerami i dostarczanie autorskiej technologii do myjni samochodowych w coraz bardziej odległe części świata. Dostosowanie standardów Hydropress do rynku europejskiego znalazło odzwierciedlenie w podniesieniu jakości produktów i usług dostępnych na krajowym rynku myjni bezdotykowych samochodowych oferowanych przez wszystkich producentów z branży myjni samochodowych.

Znajdź najbliższą myjnię

Hydropress w liczbach

15

lat obecności na rynku

180

myjni w Polsce i Europie

120

zadowolonych inwestorów

30

specjalistów w branży

Kompleksowe rozwiązania

Współpracując z instytucjami finansowymi oferujemy szczegółowe doradztwo w zakresie zewnętrznego finansowania inwestycji. Zdobyta wiedza i doświadczenie na rynku międzynarodowym wykształciły w nas dążenie do ciągłego rozwoju i stałego udoskonalenia oferowanych produktów i usług.

Wdrażanie najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych przyczyniło się do automatyzacji większości procesów zarządzania myjnią samochodową z każdego miejsca na świecie oraz umożliwiło stworzenie produktu spełniającego wszystkie najwyższe europejskie standardy rynkowe.

Hydropress dostarcza kompleksowe usługi montażu myjni, oferuje obsługę techniczną, szkolenia operatorów obiektów oraz stałą, wszechstronną pomoc serwisową. Bazując na zróżnicowanej wiedzy naszych ekspertów oraz gromadzonym przez lata doświadczeniu, Hydropress Serwis jest w stanie przygotować skomplikowane projekty technologiczne dedykowane nawet najbardziej wymagającym inwestorom.

Korzystamy z oprogramowania