Wyposażenie dodatkowe

Innowacje, funkcjonalność i rozwój to naczelne dewizy determinujące działanie zespołu i kadry zarządzającej w grupie Hydropress. Dbając o ciągły rozwój biznesu oraz atrakcyjność i konkurencyjność myjni naszych Inwestorów oferujemy szeroką gamę wyposażenia dodatkowego, wyróżniającego każdą myjnię i znacznie wpływającego na jej wysokie dochody.

HydroVoice

HydroVoice

System komunikatów głosowych odzwierciedlający dźwiękową instrukcję obsługi myjni. Dodatkowa funkcjonalność uruchamiana na początkowym etapie wybierania formy płatności, która w jasny i zrozumiały sposób przeprowadza kierowcę przez cały proces mycia pojazdu, dokładnie instruując jakie kroki należy wykonać.

Niezwykle przydatna usługa dla nowych użytkowników myjni samoobsługowej, która umożliwia pewne i świadome działanie kierowcy, pozwalając zachować staranność mycia już podczas pierwszej wizyty.

HydroVending

HydroVending

Nowoczesne i bardzo eleganckie automaty na kawę, przekąski, płyny czy akcesoria do czyszczenia pojazdów, umieszczone w kontenerze technologicznym przynależącym do myjni.

Niezwykle proste w obsłudze, niezawodne i unikalne rozwiązania pozwalające na sprzedaż dodatkowych produktów podczas wizyty kierowcy na myjni.

Solidnie zaprojektowane i wykonane, a jednocześnie kompaktowe maszyny vendingowe wyróżniają myjnię w okolicy przyczyniając się do wzrostu jej konkurencyjności i atrakcyjności.

Ponadstandardowe programy mycia

Oprysk podwozia

Oprysk podwozia

Dokładnie czyszczący podwozie samochodu program, usuwający wszelkie zabrudzenia, sól, błoto oraz inne środki chemiczne mogące doprowadzić do korozji i zniszczeń elementów stalowych wymagających kosztownych napraw.

Mycie szczotką

Mycie szczotką

Niezwykle łatwy w obsłudze program pozwalający na usunięcie nawet największych i najbardziej zaschniętych zabrudzeń na karoserii pojazdu chroniąc jednocześnie lakier przed uszkodzeniami.

Oprysk na insekty

Oprysk na insekty

Program mycia wzbogacony o specjalny preparat chemiczny umożliwiający efektywne usunięcie zabrudzeń, resztek i śladów po owadach, chroniący zarazem lakier na karoserii samochodu.

Aktywna piana

Aktywna piana

Wysokowydajna piana nanoszona pod niskim ciśnieniem o odpowiednio dobranych proporcjach, łącząca w sobie niewielkie zużycie wody i produktów chemicznych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości mycia.

Oprysk felg

Oprysk felg

Skutecznie usuwający nagar, naloty z klocków hamulcowych oraz brud drogowy program mycia, pozwalający zachować jednocześnie szczególną dbałość o stan powierzchni felg samochodu.