Inwestycja w myjnię się opłaca!

Inwestycja w myjnię się opłaca!

  • Data publikacji: 14.06.2018

Myjnia bezdotykowa to dochodowy, perspektywiczny i stabilny biznes. Dowodem tego jest nasz inwestor, który przygotowuje przyziemie pod swój czwarty obiekt, zlokalizowany tym razem w Krzyżu Wielkopolskim. Już w najbliższym czasie powstanie tam 5 stanowiskowa myjnia (ze stanowiskiem otwartym) wzbogacona o dwustanowiskowy odkurzacz oraz ponadstandardowe programy mycia - szczotka, piana oraz oprysk felg! 

Rosnąca liczba samochodów w połączeniu z trwającym kultem o dbałość i estetykę pojazdów sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z usług myjni bezdotykowej. Kierowcy wybierając myjnię starannie sprawdzają jakość oferowanych przez nią usług, ilość programów usuwających zabrudzenia oraz dodatkowe propozycje, wpływające na jej atrakcyjność. Analizy rynkowe wskazują tendencję wzrostową w liczbie posiadanych samochodów w przeliczeniu na mieszkańca kraju, a zakaz mycia pojazdów w miejscach do tego nieprzystosowanych sprawia, że popyt na usługi mycia również wrasta. 

Kiedyś posiadanie samochodu było związane z wysoką pozycją społeczną i okazałością wysokiego stanu majątkowego. Dzisiaj posiadanie samochodu to głównie źródło przyjemności, wygody i komfortu podróży, na który może pozwolić sobie niemal każdy. Nasz inwestor z Krzyża Wielkopolskiego zna potrzeby rynku i zdecydowanie rozwija sieć swoich myjni w województwie wielkopolskim, czego dowodem są prace przygotowawcze mające na celu posadowienie kolejnej myjni produkcji Hydropress!