Jesteśmy na GPW w WARSZAWIE!

Jesteśmy na GPW w WARSZAWIE!

  • Data publikacji: 20.03.2018

Z radością informujemy, że spółka Hydropress sp. z o. o. stała się częścią grupy kapitałowej Hydropress SE, notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku New Connect! To dla nas ogromne wyróżnienie, umocnienie naszej wiarygodności, autorytetu i docenienie wieloletniej pracy. 

Od lat skutecznie realizujemy przyjętą strategię i konsekwentnie osiągamy postawione cele biznesowe. Przebyta droga świadczy o naszej rzetelności i zaufaniu w roli partnera biznesowego, sprzedawcy oraz kontrahenta. Każdego dnia kadra managerska oraz zespół specjalistów i pasjonatów technologicznych tworzących markę Hydropress pracuje nad utrzymaniem najwyżej jakości naszych produktów i zadowoleniem naszych inwestorów. 

Liczymy, że będąc częścią grupy kapitałowej notowanej na GPW i utrzymując pozycję lidera wśród producentów myjni samochodowych będziemy silnym i stabilnym partnerem biznesowym na rynku, stale dostarczając autorską technologię do myjni bezdotykowych w coraz bardziej odległe części świata.