Nowa myjnia w Polkowicach przy ul. Młyńskiej 2a

Nowa myjnia w Polkowicach przy ul. Młyńskiej 2a

  • Data publikacji: 3.02.2017

Polkowice to miasto leżące na Dolnym Śląsku. Właśnie tutaj przy ulicy Młyńskiej 2a (teren parkingu TESCO) powstała nowa myjnia samochodowa oparta o technologię firmy Hydropress. Myjnia ulokowana została między marketami takimi jak Biedronka, Netto i TESCO. Niedaleko znajduje się także Aquapark oraz Dworzec PKS, natomiast po przeciwnej stronie ulicy, polkowickie Centrum Usług Medycznych ZOZ. 

"Hydropress Serwis na rynku myjni samochodowych działa od 2006 roku.  Znamy rynek i wiemy, że myjnie na terenie dużego osiedla lub w otoczeniu supermarketu nie borykają się z problemem braku klientów"  – mówi Dyrektor Handlowy Marek Szczukowski z firmy Hydropress. "Obiekt  widoczny z głównej ulicy sam dla siebie stanowi świetną reklamę, dlatego tak dokładnie analizujemy oferowane przez nas lokalizacje"- dodaje Szczukowski.

Nowa myjnia w Polkowicach gwarantuje klientom kompleksowe usług w zakresie mycia i pielęgnacji pojazdów. Ta nowoczesna myjnia pozwala na wybór spośród kilku programów mycia: mycie gorącą wodą z mikroproszkiem, mycie szczotką z aktywną pianą (dla uporczywych zabrudzeń), program dokładnego spłukiwania zimną wodą. Dla lepszego efektu wizualnego rekomendowane są także programy: woskowanie na gorąco oraz nabłyszczanie i osuszanie. Bardzo popularne w ostatnich latach stały się dodatkowe usługi na myjniach bezdotykowych takie jak oprysk felg, dostępny także na naszej najnowszej myjni w Polkowicach. 

Zapraszamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!