Warszawa Wawer – Myjnia Prototypowa

Warszawa Wawer – Myjnia Prototypowa

  • Data publikacji:10.11.2021

Miło nam jest poinformować, iż właśnie uruchamiamy pięcio stanowiskową myjnie Hydropress na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie. Warto wskazać, że obiekt ten wyposażony jest w prototypową technologię, która umożliwiła budowę myjni na działce bez dostępu do sieci kanalizacyjnej. W efekcie ponad 3 latach prac badawczo-rozwojowych, mogliśmy zaoferować system odzysku wody szarej „Hydroflow”, dzięki któremu znakomita większość wody jest ponownie wykorzystywana w procesie mycia pojazdów.

Instalacja ta ma charakter prototypowy oraz przełomowy na rynku samochodowych myjni samoobsługowych, gdyż przybliża nas do zaoferowania konceptu „myjni pasywnej” – czyli myjni ekologicznej, ekonomicznej oraz efektywnej

Realizacja tej inwestycyjny obejmowała zarówno pozyskanie lokalizacji, negocjację umowy dzierżawy, pozyskanie pozwolenia na budowę, przeprowadzenie prac ziemnych, budowę oraz montaż technologii mycia wraz z systemem Hydroflow oraz uzyskanie stosownych zgód administracyjnych związanych z odbiorami.

Wszystkich zainteresowanych demonstracją systemu ‘Hydroflow’ zapraszamy do Warszawy na ulicę Heliotropów 59 (wjazd od stacji Circle K)