Co wyróżnia nasze myjnie?

Hydropress Spółka Europejska to czołowy polski producent bezdotykowych myjni samochodowych, odnoszący sukcesy w branży hydrauliki siłowej od 2005 roku. Spółka utrzymuje wieloletnią pozycję leadera wśród dostarczanych urządzeń na rynku Europy Środkowo - Wschodniej, oferując swoim klientom autorski produkt w postaci zaawansowanej technologii ekologicznego i bezdotykowego mycia pojazdów.

Najważniejszą częścią procesu inwestycyjnego sprzedaży myjni samochodowej jest inwestor. Interakcja z nim pozwala na ciągłe rozwijanie naszych możliwości i podnoszenie jakości sprzedawanych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów stale wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania informatyczne i technologiczne oraz poszukujemy dogodnych źródeł finansowania, które pomagają spełnić plany o własnym biznesie. Indywidualnie podchodzimy do każdego inwestora, widząc w nim partnera biznesowego i gwarantując mu w pełni profesjonalną obsługę całego procesu inwestycyjnego.

Wierzymy, że nadrzędną wartością, którą staramy się ofiarować naszym inwestorom jest zrozumienie ich koncepcji biznesowej połączone z szeroką wiedzą profesjonalistów budujących markę HYDROPRESS. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z branży hydrauliki siłowej, konstruktorów, inżynierów oraz ekonomistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie gromadzili przez lata. Dzięki temu w pełni merytorycznie wspieramy inwestora, od momentu podjęcia decyzji o zakupie technologii HYDROPRESS do wieloletniej eksploatacji myjni i opieki serwisowej, co pozwala zbudować inwestorowi długookresowe rentowne źródło przychodów.

Dowiedz się więcej

Pellet to w pełni ekologiczne paliwo grzewcze pozyskiwane z biomasy, wykorzystywane w technologii myjni samochodowej HYDROPRESS do ogrzewania wody i posadzki.

Pellet produkowany jest z suchej trociny za pomocą pras pelletujących, poprzez przeciskanie trocin przez głowice kompersujące. W procesie jego produkcji nie jest dodawane żadne lepiszcze, ponieważ lignina stanowiąca naturalny składnik kleisty zawarty w drewnie, sama tworzy formę pelletu. Pod względem właściwości energetycznych oraz wygody dla użytkownika, pellet jest uznawany za najbardziej efektywne źródło energii odnawialnej. Warto również nadmienić, że pellet stanowi w pełni ekologiczne paliwo grzewcze, emitując podczas spalania ilość dwutlenku węgla porównywalną z wielkością pochłoniętą przez drzewo podczas jego wzrostu. Ponadto, popiół pozostały po spaleniu pelletu można wykorzystać jako nawóz.

Myjnia HYDROPRESS wykorzystująca między innymi system grzewczy zasilany paliwem pellet, zawiera zasobnik o pojemności 1 m3 oraz zasobnik CWU o pojemności 600-1000l. Moc kotłów jest zależna od wielkości myjni i wynosi 30-80kW.

Całość procesów grzewczych jest kontrolowana przez automatykę kotłową jak i urządzenia sterujące pracą myjni w zależności od zapotrzebowania na ciepło, warunków atmosferycznych i indywidualnych nastaw administratora obiektu. Takie rozwiązanie optymalizuje zużycie surowca do grzania i jednocześnie w dużym stopniu redukuje koszty eksploatacyjne. Szacuje się, że ceny paliw kopalnianych, będą wzrastały z uwagi na zwiększający się popyt i ciągle zmniejszającą się ich podaż. Wręcz odwrotnie powinna się kształtować sytuacja rynkowa w odniesieniu do paliw pochodzących z odnawialnych źródeł energii. Wraz z ich zwiększonym zużyciem zwiększy się ich produkcja.

Determinantem innowacyjności i gwarantem niezawodności systemów automatyki i sterowania HYDROPRESS jest zastosowanie wysokiej jakości elementów elektronicznych wyprodukowanych przez światowych leaderów: EATON i MELLER

Wysoce wydajny i intuicyjny system automatyki HYDROPRESS umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi parametrami i procesami pracy myjni niezależnie od miejsca na świecie. Taka forma kontroli pozwala przede wszystkim efektywnie zarządzać czasem inwestora mając szczególnie na uwadze jego oszczędność, kontrolować dochody myjni oraz daje możliwość ograniczenia wizyt na obiekcie do wymaganego minimum.

Panel operatorski pozwala na pełną kontrolę procesów pracy myjni oraz ustawień parametrów jej funkcjonowania nawet w przypadku zarządzania kilkoma myjniami lub całą siecią myjni samochodowych jednocześnie. W dowolnie wybranym momencie, system generuje statystykę obrotów myjni samochodowej raportującą stan wykonanych usług.

Kompletny system automatyki działa w oparciu o nowoczesną technologię oraz połączenie z Internetem i umożliwia zarządzanie z poziomu komputera czy urządzenia mobilnego. Monitoring pracy myjni jest dostępny w trybie 24/7 i system automatycznie reaguje na potencjalne nieprawidłowości w pracy urządzenia informując właściciela myjni komunikatem SMS.

Inteligentne i elastyczne zaprojektowanie rozdzielnicy w układzie sterowania HYDROPRESS umożliwia łatwą rozbudowę istniejącej myjni o kolejne stanowiska mycia oraz stwarza możliwość doposażenia technologii w dodatkowe programy użytkowe mycia. Szczególnie polecamy programy mycia AKTYWNA PIANA oraz MYCIE SZCZOTKĄ, które zachowują najwyższą jakość mycia przy zastosowaniu bardzo małego zużycia wody oraz naszych, wydajnych środków chemicznych.

Nadrzędnym celem strategicznym HYDROPRESS jest dostarczenie inwestorowi produktu charakteryzującego się niskimi kosztami eksploatacji, generującego stabilne przychody i utrzymanego w standardzie najwyższej jakości. Dział produkcyjny HYDROPRESS przez wiele lat dążył do doskonalenia konstrukcji myjni samochodowej i z powodzeniem opracował rozwiązanie cechujące się najniższymi kosztami utrzymania obiektu w porównaniu z myjniami dostarczanymi przez innych producentów.

Rekomendujemy rozwiązania optymalizujące funkcjonowanie myjni samochodowej przy zużyciu minimalnej ilości wody, ogrzewania i środków chemicznych, zachowując jednocześnie najwyższą jakość usług mycia pojazdów.

Technologię HYDRORPESS wyposażamy w wysokiej klasy kondensacyjne kotły gazowe AO SMITH ogrzewające posadzkę i wodę, charakteryzujące się wysoką wydajnością i będące w pełni zintegrowane z zasobnikiem na gorącą wodę. W zależności od temperatury zewnętrznej podgrzewanie posadzki jest automatycznie sterowane przez dedykowane czujniki pogodowe, które regulują dystrybucję ciepła przeznaczanego do podgrzewania.

Pneumatyczny system służący do dozowania środków chemicznych, z możliwością zdalnego zarządzania przy pomocy panelu operatorskiego pozwala na pełne zarządzanie parametrami pracy myjni oraz kontrolę ustawieniami podajnika proszku i czasu pracy. Zalecamy własne, proekologiczne i wysoce wydajne środki chemiczne pozytywnie wpływające na środowisko naturalne oraz cieszące się zadowoleniem wśród klientów.

Istotnym czynnikiem wypływającym na obniżenie kosztów eksploatacji myjni jest możliwość wykorzystania podświetlenia LED, umieszczonego w attyce konstrukcji obiektu. System sterujący oświetleniem wyposażony w czujniki zmierzchowe stale kontroluje oświetlenie główne myjni oraz oświetlenie poszczególnych stanowisk mycia automatycznie je gasząc po upływie 2 minut od zakończenia procesu mycia pojazdu. Dodatkowo, czujniki zmierzchowe kontrolują oświetlenie reklamowe obiektu włączające się po zachodzie słońca.

Zalecamy również wyposażenie myjni w ekologiczny system grzewczy pellet dedykowany do posadzki i wody, pochodzący z odnawialnego źródła energii i gwarantującego znaczną redukcję kosztów eksploatacji obiektu. Wykorzystanie 2,0 kg pelletu zastępuje 1 litr oleju opałowego, natomiast z 1 tony spalonego pelletu można otrzymać około 4 kg popiołu, wykorzystywanego jako nawóz, przyczyniając się również do znacznej redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Zapotrzebowanie na media do myjni

Gwarancją wysokiej dochodowości inwestycji w bezdotykową myjnię samochodową jest zlokalizowanie obiektu w miejscu o wysokim potencjale ekonomicznym. Wyznacznikami atrakcyjności ekonomicznej będzie przede wszystkim zlokalizowanie obiektu wśród szeroko pojętej infrastruktury usługowo - handlowej, w obrębie dużych osiedli mieszkaniowych, przy ruchliwych drogach lub w sąsiedztwie stacji paliw.

W ramach pakietu kompleksowej obsługi dostarczamy klientom technologię mycia bezdotykowego wraz ze wskazaniem optymalnej lokalizacji pod myjnię oraz niezbędną pomocą w załatwieniu spraw administracyjnych, w tym pozyskanie pozwolenia na budowę obiektu.

Inwestycja w bezdotykową myjnie samochodową HYDROPRESS charakteryzuje się wysoką rentownością działalności gospodarczej przedsiębiorstwa EBITDA. Z naszych niezależnych badań szacujemy, że po odliczeniu wszystkich kosztów stałych i zmiennych inwestora marża EBITDA może sięgać przekroczyć nawet wskaźnik 46%.

Należy jednak pamiętać, że rentowność inwestycji w bezdotykową myjnię samochodową jest kształtowana przez szereg czynników indywidualnie zależnych od obiektu. Wzrost zyskowności inwestycji gwarantuje przede wszystkim przemyślany wybór lokalizacji oraz zapewnienie efektywności operacyjnej, wykorzystując chociażby nisko awaryjne i niezawodne urządzenia HYDROPRESS.

Dysponujemy sprawdzonym konceptem biznesowym, odnoszącym sukcesy zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym w Europie Środkowo Wschodniej. W oparciu o najnowsze technologie HYDROPRESS wykorzystujące najlepszej jakości materiały i oznaczone wysokim potencjałem ekonomicznym lokalizacje jesteśmy w stanie zaoferować stabilne i rentowne długookresowe źródło przychodów.

Dążenie do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów zdeterminowało zaprojektowanie przez HYDROPRESS autorskiego zintegrowanego systemu płatności i rozmiany pieniędzy „INTEGRO”. Struktura działania systemu łączy rozmieniarkę z systemem zasysania monet z paneli operatorskich i pozwala na ciągłe samouzupełnianie się. Zintegrowany z całością system automatyki na bieżąco przesyła informacje o ilości poszczególnych monet transportowanych pomiędzy panelem operatorskim, narzędziem „INTEGRO” a sejfem umieszczonym w kontenerze technologicznym. Za przemieszczanie się monet odpowiada pneumatyczny system transportu wyposażony w turbinę, która wytwarzając podciśnienie zasysa je do sejfu.

Rozmieniarka „INTEGRO” w trybie pełnej automatyki zasila się samodzielnie w ilości monet, które wydała w formie rozmiany banknotów. Nadwyżka monet automatycznie jest zrzucana do sejfu w kontenerze.

Atrakcyjność bezdotykowych myjni samochodowych HYDROPRESS podnosi również wyposażenie technologii w możliwość płatności kartami płatniczymi. Wyposażenie stanowisk mycia w terminale płatnicze stanowi standardowe rozwiązanie dla inwestora i ponadprzeciętną wygodę dla klientów myjni. Zaprojektowany i wdrożony przez HYDROPRESS system płatności kartami obsługuje dwa najpopularniejsze rodzaje kart płatniczych w Polsce – VISA i MasterCard. System płatności kartami płatniczymi umożliwia również dokonywanie płatności zbliżeniowych. Terminale wykorzystywane na myjniach samochodowych HYDROPRESS spełniają wszelkie wymagania prawne i są dostoswane do standardów i wymagań transakcji bezgotówkowych.

Zajmując szanowaną pozycję leadera wśród producentów bezdotykowych myjni samochodowych w Europie Środkowo – Wschodniej, obejmujemy 24 miesięczną gwarancją wszystkie nasze obiekty od momentu przekazania ich inwestorowi. Usługa serwisowa jest realizowana zarówno na ternie kraju jak i poza jego granicami. Oferujemy również obsługę serwisową myjni w ramach usługi pogwarancyjnej.

Stale podnosząc jakość i efektywność obsługi serwisowej oferujemy kompleksową pomoc inwestorowi przez rzeczowe i merytoryczne wsparcie telefoniczne, regularne przeglądy oraz usunięcie potencjalnych awarii bezpośrednio na miejscu przez wykwalifikowanego pracownika HYDROPRESS.

Wierzymy, że sprawna obsługa serwisowa to gwarancja dbałości o zadowolenie inwestora oraz wyznacznik dbałości o ekonomikę funkcjonowania przedsiębiorstw wyposażonych w bezdotykową technologię mycia HYDROPRESS.

Skontaktuj się z działem serwisu