Grupa Hydropress

Grupa Hydropress to dynamicznie rozwijająca się organizacja z polskim kapitałem, ukierunkowana na efektywne zwiększanie wartości portfela inwestycyjnego szczególnie dbając o jego innowacyjność, konkurencyjność i ciągły wzrost.

Grupa Hydropress zrzesza podmioty
o następujących modelach biznesowych:

  • Hydropress SE (spółka macierzysta) – fundusz inwestycyjny wspierający rozwój przedsiębiorczości, świadczący usługi doradztwa strategicznego dedykowanego przedsiębiorcom oraz prowadzący projekty związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie, na rynku akcji NewConnect.
  • Hydropress sp. z o. o. – producent i dostawca myjni samoobsługowych oferujący jednocześnie usługi komplementarne w postaci doradztwa inwestycyjno – budowlanego oraz pomocy w zakresie pozyskania finansowania zewnętrznego (kredyt, leasing, dofinansowanie ze środków UE) oraz zabezpieczenia realizacji inwestycji (gwarancje KUKE).
  • Hydropress Parts sp. z o. o. – dostawca części zamiennych, profesjonalnej chemii do mycia pojazdów oraz podmiot świadczący obsługę serwisową i techniczną wspierający właścicieli i administratorów myjni w zakresie funkcjonowania obiektu (szkolenia techniczne, porady).
  • Hydropress Operations sp. z o. o. – podmiot odpowiedzialny za pozyskiwanie i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi oraz prywatnymi pod budowę myjni oraz świadczący usługi wspierania biznesu dedykowane właścicielom myjni (biznesowy program lojalnościowy Hydropress Club).

Hydropress w liczbach

17

lat obecności na rynku

219

myjni w Polsce i Europie

150

zadowolonych inwestorów

30

specjalistów w branży

Silna pozycja rynkowa

Wdrażanie najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych przyczyniło się do automatyzacji większości procesów zarządzania myjnią samochodową z każdego miejsca na świecie oraz umożliwiło stworzenie produktu spełniającego wszystkie najwyższe europejskie standardy rynkowe oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Konsekwencja naszych działań i realizacja przyjętej strategii przyczyniła się do silnej i stabilnej pozycji rynkowej całej grupy.

Globalny zasięg

Sukcesywna i konsekwentna realizacja strategii biznesowej Hydropress pozwala na efektywne negocjacje biznesowe z rozpoznawalnymi, światowymi partnerami i dostarczanie autorskiej technologii do myjni samochodowych w coraz bardziej odległe części świata. Dostosowanie standardów Hydropress do rynku europejskiego znalazło odzwierciedlenie w podniesieniu jakości produktów i usług dostępnych na krajowym rynku myjni bezdotykowych oferowanych przez wszystkich producentów z branży myjni samochodowych.

Znajdź najbliższą myjnię

Kompleksowe rozwiązania

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania przekazując inwestorowi gotowy, dochodowy i perspektywiczny biznes! Wspieramy inwestora na każdym etapie procesu inwestycyjnego od wyboru odpowiedniej lokalizacji i konfiguracji myjni, poprzez realizację prac budowlanych, montażu i uruchomieniu obiektu, przeszkoleniu pracowników, a kończąc na stałej i wszechstronnej pomocy serwisowej oraz wsparciu w rozwoju biznesu. Bazując na zróżnicowanej wiedzy naszych ekspertów oraz gromadzonym przez lata doświadczeniu, jesteśmy w stanie przygotować skomplikowane projekty technologiczne dedykowane nawet najbardziej wymagającym inwestorom.

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Hydropress SE realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wsparcie doradcze dla AerFinance SE (obecnie: Hydropress SE) w pozyskaniu kapitału i inwestorów”.

Projekt jest współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Poddziałania 3.1.5 Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock III Osi priorytetowej: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

Celem projektu jest rozszerzenie dostępu do rynku kapitałowego i zewnętrznych źródeł finansowania oraz stworzenie optymalnych warunków nawiązania współpracy z inwestorami poprzez zakup usług doradczych. Wartość projektu 270.600,00 zł.

Dofinansowanie projektu z UE: 100.000,00 zł