Wyposażenie dodatkowe

Innowacje, funkcjonalność i rozwój to naczelne dewizy determinujące działanie zespołu i kadry zarządzającej w grupie Hydropress. Dbając o ciągły rozwój biznesu oraz atrakcyjność i konkurencyjność myjni naszych Inwestorów oferujemy szeroką gamę wyposażenia dodatkowego, wyróżniającego każdą myjnię i znacznie wpływającego na jej wysokie dochody.

HydroVoice

Komunikaty głosowe HydroVoice

System komunikatów głosowych stanowiący dźwiękową instrukcję obsługi myjni. Praktyczne rozwiązanie uruchamiane na początkowym etapie wybierania formy płatności.

Komunikaty głosowe w jasny i zrozumiały sposób przeprowadzą kierowcę przez cały proces mycia pojazdu, dokładnie wyjaśniajac jakie kroki należy wykonać. Przydatna usługa dla nowych użytkowników myjni, umożliwiająca pewne i świadome działanie kierowcy, pozwalając zachować staranność mycia już podczas pierwszej wizyty.

Hydropress CLUB

Program lojalnościowy Hydropress CLUB

Usługa skierowana na pozyskanie klientów firmowych, w tym głównie flot samochodowych, sieci wypożyczalni aut, sieci sprzedaży, korporacji taksówkarskich, firm leasingowych.

Program opiera się na wykorzystaniu zbliżeniowej karty przedpłaconej (prepaid) ściśle skorelowanej z platformą rejestrującą wszystkie transakcje oraz umożliwiającą generowanie raportów, przeprowadzenie akcji marketingowych czy wystawianie faktur.
Zobacz więcej

HydroVending

Urządzenia vendingowe HydroVending

Nowoczesne i bardzo eleganckie automaty na kawę, przekąski, płyny oraz akcesoria do mycia czyszczenia wnętrza pojazdów, umieszczane w kontenerze technologicznym przynależącym do myjni.

Niezwykle proste w obsłudze i unikalne rozwiązania pozwalające na sprzedaż dodatkowych produktów podczas wizyty kierowcy na myjni oraz dbające o jego wygodę.

Solidnie wykonane i kompaktowe urządzenia vendingowe efektownie wyróżniają Twoją myjnię w okolicy.

HydroFlow

Zamknięty obieg wody HydroFlow

Innowacyjny, ekonomiczny i ekologiczny system zamkniętego obiegu wody HYDROFLOW, pozwalający na odzyskanie około 80% wody użytkowej i ponowne jej wykorzystanie w procesie mycia pojazdów.
Zobacz więcej

Dodatkowe elementy wyposażenia

 • Rampy do mycia aut dostawczych

  Praktyczna, stalowa platforma wyposażona w jedno lub dwa wejścia, dedykowana do mycia samochodów dostawczych na stanowisku zewnętrznym. Rampa do mycia samochodów ponadgabarytowych jest wyposażona w stalowe barierki oraz celowo zaprojektowane podłoże zapewniające bezpieczeństwo.

 • Kocioł na ekologiczne paliwo – pellet

  Kocioł zasilany biopaliwem wykorzystywany do ogrzewania wody i posadzki w myjniach. Pellet umieszczany w zasobniku dozowany jest automatycznie do kotła, tworząc bezobsługowy system ogrzewania, którego użytkowanie ogranicza się do uzupełniania paliwa w zasobniku. Pellet charakteryzuje się wysokimi właściwościami energetycznymi, a jego optymalne zużycie przekłada się na redukcję kosztów eksploatacyjnych.

 • Odkurzacz jedno lub dwu stanowiskowy

  Stalowe urządzenie peryferyjne wyposażone w jeden lub dwa niezależne systemy ssące, z możliwością LED-owego oświetlenia stanowisk. W zależności od konfiguracji moc turbiny ssącej wynosi 230V lub 400V. Odkurzacz zawiera czytelny wyświetlacz oraz podświetlane przyciski na jeden z wybranych kolorów.

 • Stojaki do mycia i trzepania dywaników

  Ergonomiczny stojak ułatwiający szybkie i proste usuwanie zanieczyszczeń z dywaników i wycieraczek zamocowanych przy użyciu klipsów podtrzymujących dywaniki oraz ochraniający przed ich upadkiem podczas mycia wodą z lancy.

Ponadstandardowe programy mycia

Oprysk podwozia

Oprysk podwozia

Dokładnie czyszczący podwozie samochodu program, usuwający wszelkie zabrudzenia, sól, błoto oraz inne środki chemiczne mogące doprowadzić do korozji i zniszczeń elementów stalowych wymagających kosztownych napraw.

Mycie szczotką

Mycie szczotką

Niezwykle łatwy w obsłudze program pozwalający na usunięcie nawet największych i najbardziej zaschniętych zabrudzeń na karoserii pojazdu chroniąc jednocześnie lakier przed uszkodzeniami.

Oprysk na insekty

Oprysk na insekty

Program mycia wzbogacony o specjalny preparat chemiczny umożliwiający efektywne usunięcie zabrudzeń, resztek i śladów po owadach, chroniący zarazem lakier na karoserii samochodu.

Aktywna piana

Aktywna piana

Wysokowydajna piana nanoszona pod niskim ciśnieniem o odpowiednio dobranych proporcjach, łącząca w sobie niewielkie zużycie wody i produktów chemicznych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości mycia.

Oprysk felg

Oprysk felg

Skutecznie usuwający nagar, naloty z klocków hamulcowych oraz brud drogowy program mycia, pozwalający zachować jednocześnie szczególną dbałość o stan powierzchni felg samochodu.